سبد خرید

The Last of Us Part II R2 - PS4 Exclusive

اطلاعیه:

مشتری گرامی؛ برای مشاهده این محصول لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
The Last of Us Part II R2 - PS4 Exclusive
The Last of Us Part II R2 - PS4 Exclusive
The Last of Us Part II R2 - PS4 Exclusive
The Last of Us Part II R2 - PS4 Exclusive
The Last of Us Part II R2 - PS4 Exclusive
The Last of Us Part II R2 - PS4 Exclusive
داغ
The Last of Us Part II R2 - PS4 Exclusive
The Last of Us Part II R2 - PS4 Exclusive
The Last of Us Part II R2 - PS4 Exclusive
The Last of Us Part II R2 - PS4 Exclusive
The Last of Us Part II R2 - PS4 Exclusive
The Last of Us Part II R2 - PS4 Exclusive
The Last of Us Part II R2 - PS4 Exclusive
980,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 980,000 تومان

گزینه های موجود

همه آنچه از بازی The Last of Us Part II می دانیم؛ گیم پلی، تریلر و تاریخ انتشار 

بازی The Last of Us Part II (آخرین بازمانده از ما قسمت ۲)  منتشر شد. در این مطلب نگاهی به داستان، گیم پلی، تریلر، شخصیت‌ها و سایر اخبار و شایعات پیرامون بازی لست اف اس 2 خواهیم داشت.

The Last Of Us یکی از بهترین و تحسین برانگیزترین بازی‌های کنسول پلی استیشن 3 (PlayStation 3) بود. پس از موفقیت غیر قابل انکار نسخه اول، جای تعجبی هم نبود، وقتی که شرکت Naughty Dog (ناتی داگ) اعلام کرد که در حال کار بر روی دنباله این اثر برای کنسول پلی استیشن 4 (PlayStation 4) است. البته شاید شاهد آن روی PS5 همباشیم. چند سالی از معرفی اولیه بازی The Last Of Us Part II می‌گذرد، اما بالاخره انتظارات در حال به پایان رسیدن است و ما لحظه به لحظه داریم به تاریخ عرضه این عنوان مورد انتظار نزدیک می‌شویم.

لست اف اس ۲

                                                داستان بازی The Last of Us Part II

با اینکه گیم پلی بازی اول The Last of Us از موارد قابل توجه آن بود، ولی این داستان بازی است که تا ماه‌ها بعد از اتمام آن، در ذهن ما ماند. در حال حاضر در مورد داستان بازی بازی The Last of Us Part II می‌دانیم که اتفاقات آن در شهر سیاتل و پنج سال بعد از پایان بازی اول رخ می‌دهد. در این بازی، الی 19 ساله را کنترل می‌کنیم و این بار، او در نقش اصلی بازی است. جوئل هنوز هم در بازی حضور خواهد داشت، اما اگر از روی تریلرهایی که تاکنون منتشر شده‌اند صحبت کنیم، به نظر می‌رسد که نقش کم‌رنگ‌تری در بازی دارد.

آخرین بازمانده از ما

این بار الی درباره چیزی بسیار خشمگین بوده و به دنبال انتقام با کشنده‌ترین حالت ممکن است. او در تریلر گفت که «همه آن‌ها را می‌کشم.»؛ البته هنوز دقیقا معلوم نیست که آن‌ها چه کسانی هستند؛ ولی احتمالا شاهد بازگشت شخصیت‌های منفی بازی اول یعنی فایرفلای‌ها باشیم. خشم، نفرت و انتقام، مضامین اصلی بازی The Last of Us Part II خواهند بود و می‌توانیم انتظار یک ماجراجویی احساسی دیگر را داشته باشیم. در تریلر Paris Games Week 2017 بازی ما با تم تاریک آن آشنا شدیم. این تریلر روی روابط مخالف انسان‌ها با هم تمرکز دارد و شاهد خشونت بسیار زیادی در آن هستیم. این تریلر اطلاعات زیادی از نحوه ارتباط شخصیت‌ها با هم ارائه نمی‌دهد، ولی تایید می‌کند که شاهد دنیای تاریک‌تری در بازی آخرین بازمانده از ما قسمت 2 خواهیم بود. در مصاحبه‌ای در PSX، دراکمن و گروس که نویسندگان بازی هستند، تایید کردند که داستان بازی تاریک خواهد بود و تمرکز زیادی روی نفرت خواهد داشت.

الی یکی از واقعی‌ترین شخصیت‌هایی است که در بازی‌های ویدیویی دیده‌ایم؛ بنابراین دیدن ادامه داستان و تمرکز روی او، خوشحال‌کننده است. دراکمن گفته است که داستان بازی درباره رابطه بین الی و جوئل بوده و با اینکه مکمل داستان بازی اول خواهد بود، ولی بسیار گسترده‌تر از آن است. وقتی در مصاحبه‌ای از او پرسیده شد که آیا احتمال مرگ الی یا جوئل در بازی لست اف اس 2 وجود دارد یا خیر، دراکمن گفت که هیچ کسی امن نیست که نشان‌دهنده آن است که در داستان بازی، هر اتفاقی می‌تواند بیفتد.

گیم پلی بازی لست اف اس 2

طرفداران برای این داستان وسیع، هیجان‌زده هستند زیرا اعلام شده است که هالی گروس (Halley Gross) که یکی از نویسندگان سریال وست ورلد است، به عنوان یکی از نویسندگان بازی The Last of Us Part 2 انتخاب شده است. داشتن چنین شخصی که سابقه نوشتن فیلمنامه برای چنین سریال محبوب و موفقی را دارد، قطعا به داستان بازی کمک خواهد کرد.

                                           گیم پلی بازی آخرین بازمانده از ما قسمت ۲

در مراسم E3 2018 ما اولین تریلر گیم پلی بازی آخرین بازمانده از ما قسمت ۲ را دیدیم. با توجه به اینکه این بار الی شخصیت اصلی بازی است، انتظار می‌رفت که گیم پلی بازی نسبت به نسخه قبلی، کمی متفاوت باشد و در این نمایش هم دیدیم که اینگونه است.

بازی the last of us 2

الی حرکاتی مشابه با جوئل دارد؛ اما حرکاتی هم وجود دارند که کاملا متفاوت از قبل هستند. مورد اول این است که این بار، قابلیت پریدن وجود دارد. قطعا دکمه جدید پریدن، دنیای The Last of Us 2 را پیچیده‌تر کرده و گشت‌وگذار در آن را لذت‌بخش‌تر می‌کند؛ همچنین پتانسیل این را دارد تا نبردها را جذاب‌تر کند. صحبت از مبارزه شد، باید بگوییم که الی مشت نمی‌زند بلکه یک چاقو برای از بین بردن دشمنان در اختیار دارد. نبردهای تن به تن به نظر می‌رسد کمی پیشرفت کرده‌اند و استفاده از محیط و جای خالی دادن بهتر شده است.

گیم پلی بازی the last of us part 2

الی نه تنها به عنوان یک شخصیت، رشد داشته است؛ بلکه دشمنان او هم پیشرفت کرده‌اند و واقع‌گرایانه‌تر از همیشه هستند. موجودات آلوده در بازی The Last of Us Part 2 هم هوشمندتر از قبل هستند که آن‌ها را به رقبای دشواری تبدیل می‌کند. سیستم هوش مصنوعی بازی پیشرفت کرده است و به دشمنان اجازه می‌دهد تا با هم ارتباط برقرار کرده و وقتی الی مخفی می‌شود، به دنبال او بگردند. قطعا لحظات هیجان‌انگیز و دشواری را در بازی تحربه خواهیم کرد.

                                              شخصیت های بازی The Last of Us 2

در این بخش نگاهی به شخصیت‌هایی که در بازی The Last of Us Part II حضور دارند، خواهیم داشت.

 

جوئل

تریلر بازی the last of us part 2

جوئل (Joel)، پروتاگونیست و شخصیت قابل بازی آخرین ما بود. او یک فرد دارای کشمکش درونی بود که نمی‌خواست به‌جز خودش، به کسی دیگری کمک کند. متأسفانه، او درگیر ماجراهای خاتمه دادن به بیماری ویروسی CordyCeps شد و سعی کرد که دخترکی را با خود همراه کند که کلید حل این درمان را در اختیار دارد.

 

جوئل در اولین تریلر منتشرشده آخرین بازمانده از ما 2 حضور داشت که البته در آن، کمی پیرتر به نظر می‌رسد. در تریلر جدید این بازی هم اولین بار، به صورت واضح، چهره او را دیدیم. لازم به ذکر است که او قرار نیست این بار شخصیت قابل بازی این عنوان باشد.

الی

EllieThe Last of Us 2 / الی در آخرین بازمانده از ما 2

الی (Ellie)، دختر بچه‌ای بود که در بازی لست اف اس از طاعون در امان مانده بود. گروه فایرفلایز اعتقاد داشتند که او پادزهر درمان این بیماری را در اختیار دارد. او شخصیتی بددهن و سرسخت است که همیشه آماده بود تا خودش را در وضعیت خطر قرار دهد.

اکنون وی شخصیت اصلی بازی The Last Of Us 2 است و نسبت به گذشته، بزرگ شده است. او تمام مهارت‌هایی که جوئل به او درگذشته آموزش داده بود را در این بازی استفاده خواهد کرد تا به هدفی که در ذهن خود دارد، برسد.

 

دینا

Dina The Last Of Us 2 / دینا در آخرین بازمانده از ما 2

شخصیت دینا (Dina) در تریلر پرحاشیه مراسم E3 سال گذشته، به طرفداران معرفی شد. در این تریلر، او و الی در صحن رقص، صحبت‌های احساسی و عاشقانه‌ای را با یکدیگر رد و بدل می‌کنند. گرچه هنوز نقش وی در طول بازی مشخص نشده است، اما به نظر می‌رسد که تأثیر بسزایی بر احساسات الی خواهد داشت.

دینا یکی از اعضای پناهگاه فایرفلای است که برادر جوئل، تامی آن را بنا کرده است. با استناد بر این مورد، احتمالاً آن سکانس منتشرشده در تریلر مراسم E3، مربوط به قسمت‌های اول بازی است. هر طور اتفاقی که بیافتد، ما به این‌گونه تصور می‌کنیم که پایان داستان این دو کاراکتر بسیار تلخ خواهد بود و پایانش می‌تواند مشابه پایان غم انگیز از دست رفتن معشوقه سابق الی، یعنی رایلی (Riley) در بازی The Last Of Us: Left Behind باشد.

شخصیت لارا بیلی

Laura Billy The Last Of Us 2 / لارا بیلی در آخرین ما 2

تعدادی از بازیگران و صداپیشگان معروفی برای به پایان رساندن مراحل ساخت بازی The Last Of Us 2 به تیم ناتی داگ ملحق شدند. یکی از بازیگرانی که حضورش در بازی The Last Of Us 2 تأیید شده، لارا بیلی (Laura Bailey) است شخصیت وی در یکی از تریلرهای بازی، همراه دیگر شخصیت‌ها معرفی شد. او توسط یک زن خطرناک دستگیر شده است اما بعدا از دستش خلاص می‌شود.

گرچه نام شخصیتی که لارا بیلی در آن هنرنمایی می‌کند، هنوز اعلام نشده است؛ اما خیلی گمانه زنی می‌کنند که او نقش مادر الی را در بازی ایفا خواهد کرد. این امکان وجود دارد که وی، دومین شخصیت قابل بازی این اثر مورد انتظار باشد.

 

امیلی

Emily The Last Of Us 2 / امیلی در آخرین بازمانده از ما 2

در آخرین ما مردم می‌توانند به اندازه زامبی‌ها، غیرانسانی باشند. در تریلری از این بازی، با زنی خطرناک به نام امیلی (Emily) آشنا می‌شویم که برای سازمان Seraphites کار می‌کند؛ سازمانی که هدفش پاک کردن تمام دنیا از گناه است.

او یک زن بی‌نام و نشانی را گروگان گرفته است اما در نهایت با حمله یارا و لو (Yara and Lev) شکار می‌شود. حدس ما این است که حضور امیلی، مقدمه‌ای برای آشنایی با سازمان مخوف Seraphites خواهد بود، سازمانی که به احتمال زیاد حزب آنتاگونیست اصلی این بازی تلقی می‌شود.

 

یارا و لو

Yara Lev The Last Of Us 2 / یارا و لو در آخرین بازمانده از ما 2

در یکی از نمایش‌های بازی The Last Of Us 2 با یک سازمان جدید و شخصیت‌های کاملاً جدید در مقطع زمانی نامعلوم آشنا شویم. در میان این شخصیت‌های جدید، دو شخصیت به نام‌های یارا و لو معرفی شدند که جزو اعضای سابق سازمان Seraphites بودند. آن‌ها به یک زنی که گرفتار خشم کنترل نشده امیلی شده، کمک می‌کنند تا فرار کند. آن‌ها همچنین کلیکرها را شیاطین (Demons) خطاب می‌کنند. باید ببینیم که این دو شخصیت مرموز چگونه با داستان ارتباط پیدا می‌کنند.

                                         شایعات و اخبار بازی The Last of Us Part II

در این بخش به برخی از اخبار پیرامون آخرین بازمانده از ما قسمت ۲ خواهیم پرداخت.

 

بازی لست اف اس 2 تریپل A بودن را دوباره توصیف می‌کند

به نظر می‌آید که ناتی داگ کاملا از بازی لست اف اس 2 مطمئن است. یکی از کارگردان‌های بازی با نام آنتونی نیومن (Anthony Newman) در توییتی اعلام کرد که آن‌ها قرار است تریپل A بودن را در سال 2020 بازتعریف می‌کنند.

 

افزایش خشونت 

رده‌بندی سنی بازی آخرین بازمانده از ما قسمت ۲ اشاره به این امر دارد که در آن، شاهد موارد جدیدی نسبت به بازی قبلی هستیم. این بازی دارای درجه‌بندی سنی M یعنی بزرگسال است که تا اینجا مشکلی نیست و بازی قبلی هم چنین رده‌بندی سنی داشت. اما محتوایی که در بازی وجود دارد، کمی نسبت به قبل، متفاوت است.

گیم پلی بازی the last of us part 2

این محتوا وجود «خون و کشتار»، «خشونت شدید» «زبان گفتاری نامناسب» و «استفاده از مواد» را تایید می‌کنند. در رده‌بندی بازی قبلی،اینکه جای تعجبی نبود که بازی لست اف اس 2 یک بازی خشن خواهد بود، ولی این اولین بار است که در یک بازی ناتی داگ، شاهد خشونت بسیار زیاد هستیم

 

اشاره به نکات مشترک دو بازی

طرفداران بازی آخرین بازمانده از ما قسمت ۲ متوجه شباهت‌های ظاهری بین قسمت اول و دوم بازی شده‌اند. کارگردان بازی، نیل دراکمن هم متوجه این دقت طرفداران شده است. در یکی از این مقایسه‌ها که به ابتدا و انتهای هر دو بازی اشاره دارد، دراکمن گفت که این‌ها، تنها شباهت‌های بین دو بازی نخواهد بود.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

این محصول در حال حاضر ناموجود است.
آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و ما به محض موجودی محصول به شما اطلاع خواهیم داد

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات