سبد خرید

Gold Wireless Headset Refurbished- PlayStation 4

 Gold Wireless Headset Refurbished- PlayStation 4
Gold Wireless Headset Refurbished- PlayStation 4
  • موجودی: موجود
  • مدل: sony
890,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 890,000 تومان

               Gold Wireless Headset Refurbished- PlayStation 4      

  • High fidelity 7.1 virtual surround sound
  • A Headset for Gamers
  • Developed by PlayStation
  • Stylish Comfort
  • Adaptable Audio

اما ریفربیش یعنی چه؟

کالایی را اصطلاحا ریفربیش گویند که در واقع بازسازی شده باشد. این کالاها در واقع به دلیل بروز مشکلاتی به تولیدکننده مرجوع میشوند و کارخانه پس از رفع مشکل مجددا با عنوان ریفربیشد Refurbished به بازار عرضه میشود. حتی گاهی اوقات ممکن است مشکل این دستگاه ها فنی نیز نباشد و تنها در حد اشکالات ظاهری باشد. در کلام ساده کالای ریفربیشد کالایی دسته دوم است که هیچگاه استفاده نشده است!

حالا چرا باید کسی کالای ریفربیشد بخرد؟ علت ساده و روشن است. قیمت! کالای ریفربیشد با قیمت پایین تری توسط کارخانه در بازار ارائه میشود. اما آیا واقعا میتوان به یک کالای ریفربیش اطمینان کرد؟ جواب مثبت است. این کالا پس از رفع مشکل مجددا توسط کارخانه تست میشود و سپس مجددا در بازار ارائه میشود.

اما دقت داشته باشید که معنای ریفربیش در کشورهای مختلف متفاوت است. مثلا ممکن در کشوری بابت یک مشکل ظاهری کوچک دستگاهی ریفربیش نامیده شود و دستگاهی دیگر به علت خرابی مادربرد ریفربیش نامیده شود. در واقع در کشورهای پیشرفته ریفربیش انواع مختلفی دارند. مثلا Used یا استفاده شده ، Like New یا در حد نو ، Repaired یا تعمیری ، Recycled یا تعمیر اساسی.                                                                  فروشگاه دنیای بازی های غرب 

سیاست راستگویی و درست كاری خود را در پیش گرفته و جهت اطلاع مشتریان عزیز در این چندین سال اصالت کالاها بصورت دقیق اطلاع رسانی کرده و در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دادیم .

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

این محصول در حال حاضر ناموجود است.
آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و ما به محض موجودی محصول به شما اطلاع خواهیم داد

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات