سبد خرید

Nioh 2 - PS4 Exclusive

Nioh 2 - PS4 Exclusive
رایگان ناموجود
Nioh 2 - PS4 Exclusive
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Region 2
0 تومان
قیمت بدون مالیات: 0 تومان

پس از  موفقیت استودیو Team Ninja با بازی Nioh در سال 2017، بازی Nioh 2 به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 عرضه شده است. بازی Nioh عنوانی مفرح و مهیج در سبک بازی‌های مشابه بازی Dark Souls بود.

بازی Nioh 2 قرار است تنوع بیشتری نسبت به نسخه قبلی آن داشته باشد. به گفته استودیو Team Ninja، بازی Nioh شروع تکامل این سری بود. از چیزی که تا کنون می‌دانیم، بازی Nioh 2 دارای اسلحه بیشتر، مهارت‌های بیشتر و یوکای‌های (:Yokai نوعی روح در افسانه‌های سامورایی) بیشتری خواهد بود. داستان این بازی قبل از بازی اصلی رخ می‌دهد، و شما دیگر به عنوان سامورایی چشم آبی، ویلیام آدامز (William Adams) بازی نخواهید کرد. در این بازی شما به عنوان یک نیمه انسان، نیمه یوکای شخصیت خود را می‌سازید.

 

 

 

 

داستان بازی Nioh 2

به گفته تهیه کننده بازی فومیهیکو یاسودا (Fumihiko Yasuda) در جشنواره Tokyo Game Show 2019 داستان بازی Nioh 2 قبل از بازی اول رخ می‌دهد. همانند بازی اول نیز داستان در دنیایی فانتزی در قرن 16 ژاپن روایت می‌شود.

داستان بازی Nioh 2 درباره فرمانده‌ای واقعی و تاریخی به نام تویوتومی هیدیوشی (Toyotomi Hideyoshi) است که در داستان بازی Nioh 2 به عنوان دو فرد مجزا معرفی شده‌اند. شما به عنوان شخصیتی یوکای، به همراه شخصیت اصلی Toukichiro سعی در متحد کردن ژاپن خواهید داشت.

 

 

 

 

مبارزه در بازی Nioh 2

مبارزه بازی Nioh 2 شبیه به بازی قبلی خواهد بود، اما چندین ویژگی مهم به آن اضافه شده است. اولین تغییر در نتیجه بازی کردن با شخصیت یوکای است. شما می‌توانید به فرم یوکی خود تغییر حالت دهید و از مهارت‌هایی استفاده کنید که در حالت انسانی به آن دسترسی ندارید. شما همچنان می‌توانید هسته ارواحی که شکست می‌دهید را به یک معبد بازگردانید تا قبل از نابود شدنشان، به قدرت‌های خاص این ارواح دسترسی پیدا کنید. همانند بازی Nioh نیز شما سه حالت مختلف بالا، متوسط و پایین با هر اسلحه خواهید داشت که سبک مبارزه شما را تغییر می‌دهد. زنجیره مهارت‌های شما نیز گسترش چشمگیری خواهد داشت.

 

 

حالت چندنفره بازی Nioh 2

همانند بازی Nioh، در این بازی نیز می‌توانید دوستان خود را دعوت کنید تا مراحل مختلف بازی را با کمک همدیگر پشت سر بگذارید. با این تفاوت که در بازی Nioh 2 می‌توانید 2 نفر را به بازی خود دعوت کنید.

 

 

زنجیره مهارت‌های بازی Nioh 2

بازی Nioh 2 زنجیره مهارت‌های بسیار بزرگ‌تری دارد. بازی Nioh 2 برای هر اسلحه و حالت‌های Ninja، Shiftling، Samurai و Onmyo Magic مهارت‌های مختلفی دارد. مهارت‌های مربوط به اسلحه‌ها قابلیت‌های جدیدی برای آن اسلحه فراهم می‌کند. مهارت‌های Ninja مربوط به مهارت‌های پنهانی، بمب‌ها و سمی کردن سلاح‌ها است. مهارت‌های Samurai به قدرت بدنی بیشتر کمک می‌کند. مهارت‌های Shiftling به قدرت‌های فرم یوکای کمک می‌کند، و در نهایت، مهارت‌های Onmyo Magic قابلیت استفاده از جادو به کمک سنگ‌های خاص را به شما می‌دهد.

 

 

امکان کمک گرفتن از نسخه هوش مصنوعی بازیکنان دیگر

بازی Nioh 2 ویژگی قبر پاک (Benevolent Grave)

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

این محصول در حال حاضر ناموجود است.
آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و ما به محض موجودی محصول به شما اطلاع خواهیم داد

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات