سبد خرید

Hunting Simulator 2 - PS5

Hunting Simulator 2 - PS5
Hunting Simulator 2 - PS5
Hunting Simulator 2 - PS5
Hunting Simulator 2 - PS5
Hunting Simulator 2 - PS5
Hunting Simulator 2 - PS5
Hunting Simulator 2 - PS5
Hunting Simulator 2 - PS5
Hunting Simulator 2 - PS5
Hunting Simulator 2 - PS5
Hunting Simulator 2 - PS5
  • موجودی: موجود
  • مدل: PS5 game
1,350,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 1,350,000 تومان

بازی Hunting Simulator 2 کامل‌ترین شبیه ساز شکار برای کنسول‌ها است. این بازی دارای هوش مصنوعی پیشرفته برای حیوانات، ۶۵ سلاح شبیه‌سازی شده و بیش از ۶۰ تجهیزات شکار مختلف است. در بازی Hunting Simulator 2 تجربه کامل شکار را احساس خواهید کرد و با یک سگ شکاری به مأموریت‌های مختلف می‌روید. در این بازی باید حیوانات مختلف را در دنیایی بزرگ ردیابی و پیدا کنید و برای یک شکار موفق، باید مانند یک شکارچی فکر کنید. بازی Hunting Simulator 2 دارای سه نوع شکار ایستاده، سنتی و شکار نزدیک مرداب‌ها و دریاچه‌ها است و همچنین می‌توانید در زمین تیراندازی، مهارت‌های خود را آزمایش کنید.

 

ویژگی‌های گیم‌پلی

تنوع محیطی یکی از نقطات قوت بازی Hunting Simulator 2 به حساب می‌رود و به بازیکنان اجازه می‌دهد در دشت‌های کلورادو، بیابان‌های تگزاس یا جنگل‌های سرسبز قاره‌ی اروپا به شکار حیوانات مختلف بپردازند. به طور کلی، ۳۳ گونه‌ی مختلف از حیوانات وحشی در دنیای این بازی قرار می‌گیرند که از هوش مصنوعی فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند و شما باید برای به دام انداختن آن‌ها، با یک نقشه‌ی از قبل تعریف شده وارد کار شوید.

نکته‌ی جالب دیگری که در مورد بازی Hunting Simulator 2 وجود دارد، تنوع بالای تجهیزات و اسلحه‌های مختلف است. شما می‌توانید از میان ۱۶۰ آیتم مختلف، اسلحه و لباس مورعلاقه‌ی خود را انتخاب کنید که با توجه به برندهای دنیای واقعی مانند Browning، Winchester و Bushnell طراحی شده‌اند.

سگ همراه شما یکی از اجزای مهم بازی Hunting Simulator 2 است که تاثیر زیادی بر روند و نحوه‌ی شکار می‌گذارد. سگ‌های موجود در دنیای این بازی به سه نژاد مختلف Labrador Retriever، German Shorthaired Pointer و Beagle تقسیم می‌شوند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. وظیفه‌ی اصلی سگ‌ها در Hunting Simulator 2، دنبال کردن بوی شکارها و مشخص کردن مکان‌ آن‌ها است که به طور هر چه واقع گرایانه‌تری انجام می‌شود.

Amazon.com: Hunting Simulator - PlayStation 4: Maximum Games LLC: Video  Games

سه نقشه‌ی متفاوت برای لذت بردن از شکار حیوانات

همان طور که پیش از این هم اشاره کردیم محیط‌های بازی Hunting Simulator 2 به سه دسته‌ی کلی یعنی دشت‌های کلورادو، بیابان‌های تگزاس و جنگل‌های اروپا تقسیم می‌شوند که هر کدام زیست‌بوم و حیات وحش مختص به‌ خود را دارند. هم‌چنین، هر کدام از این سه محیط به دو نقشه‌ی دیگر تقسیم می‌شوند تا تنوع گیم‌پلی بازی بیش‌ از پیش حس شود. نکته‌ی جالبی که در مورد این محیط‌ها وجود دارد، تاثیر آب‌وهوای آن‌ها در نحوه‌ی شکار و پیدا کردن حیوانات است. برای مثال، هنگامی که شما در جنگل‌های باران‌خیز اروپا حضور دارید، باید رد پای حیوانات روی زمین را دنبال کنید تا سریع‌تر به آن‌ها برسید. یا در مثالی دیگر، هنگامی که مشغول جست‌وجو کردن در دشت‌های وسیع Colorado هستید، می‌توانید حیوانات گیاه‌خوار را در نزدیک برکه‌ها و مناطقی که از لحاظ گیاهی غنی هستند، پیدا کنید.

Amazon.com: Hunting Simulator 2 - PlayStation 4 (PS4): Video Games

تجربه‌ای روان‌تر در کنسول PS5

با این که بازی Hunting Simulator 2 برای کنسول‌های PS4 و Xbox One هم منتشر شده، بهترین پلتفرم ممکن برای تجربه‌ی این اثر کنسول‌های نسل نهمی هستند. کاربران کنسول پلی استیشن 5 می‌توانند از صفحات Loading کوتاه و دنیایی پویاتر لذت ببرند. هم‌چنین، با این که این بازی از قابلیت‌های جدید کنترلر Dualsense مانند Adaptive Triggers و Haptic Feedback ‌استفاده نمی‌کند، اما تجربه‌ی آن با استفاده از قدرت کنسول نسل نهمی سونی خالی از لطف نخواهد بود. جدا از این موضوع، باید بدانید که Hunting Simulator 2 مانند اکثر بازی های PS5 دارای بخش چندنفره نیست و تمام حالت‌های گیم‌پلی به بخش تک نفره خلاصه می‌شوند.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

این محصول در حال حاضر ناموجود است.
آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و ما به محض موجودی محصول به شما اطلاع خواهیم داد

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات