سبد خرید

God of War: Ragnarok - PS4

God of War: Ragnarok - PS4
God of War: Ragnarok - PS4
God of War: Ragnarok - PS4
God of War: Ragnarok - PS4
God of War: Ragnarok - PS4
God of War: Ragnarok - PS4
God of War: Ragnarok - PS4
  • موجودی: موجود
  • مدل: Region ALL
3,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 3,400,000 تومان

هرمانان ۹ قلمرو برای آینده‌ای که به آن باور دارند، می‌جنگند

بروک و سندری، برادران هولدرا، دوارف‌های آهنگر افسانه‌ای هستند. آن‌ها به دلیل مهارت‌های بی‌رقیب خود در آهنگری، در تمام ۹ قلمرو شناخته شده‌اند و فقط برای خدایان از هنر خود استفاده می‌کنند. این دو برادر با میانجی‌گری کریتوس و ایتریوس، اختلافات خود را کنار گذاشته‌اند و از این دو در ماجراجویی‌شان، حمایت می‌کنند اما رگناروک برای آخرین بار، پیوند برادری این دو را به چالش خواهد کشید.

تیر، خدای جنگ فراموش شده ازیر است. تیر زمانی یک جهانگرد و دوست جاینت‌ها بود و هدفش، ایجاد صلح بین ازیر و یوتنار بود اما پس از اینکه اودین علیه یوتنهایم، سرزمین جاینت‌ها اعلام جنگ کرد، زندانی شد.

انگروبودا یکی از آخرین جاینت‌های باقی‌مانده در ۹ قلمرو است که پس از نابودی یوتنهایم به دست اودین، مخفی شده است تا در فرصتی مناسب، پیشگویی یوتنار را به واقعیت تبدیل کند.

فریا یک الهه وانیر است و فرمانده سابق والکری‌ها است. او همسر سابق اودین و ملکه سابق ازیر است و اگرچه بالدور، پسرش، دل خوشی از فریا نداشت، اما پس از مرگ او، فریا قسم خورده است که باقی مانده زندگی‌اش را صرف انتقام از کریتوس و ایتریوس کند و تمام ۹ قلمرو نیز او را متقوف نخواهند کرد.

کریتوس، خدای جنگ اسپارتا پس از کشتن آرس است که پس از نابود کردن المپ، زندگی جدیدی را در میدگارد آغاز کرده است. او که همه چیز را در اسپارتا از دست داده بود، اکنون زندگی‌اش را وقف پسرش، ایتریوس کرده است و باید از او در برابر رگناروک محافظت کند. کریتوس باید بین حفاظت از ایتریوس و محافظت از ۹ قلمرو در برابر آخرالزمان انتخاب کند.

ایتریوس اکنون پسری نوجوان است. او پسر کریتوس، خدای جنگ اسپارتا و فی، جاینتی است که در یوتنهایم با نام لوفی «عادل» شناخته می‌شد و در بین جاینت‌ها و ازیر، با اسم «لوکی» شناخته می‌شود. ایتریوس می‌خواهد با پیشینه خود و ریشه‌هایش در یوتنهایم بیشتر آشنا شود و تمرینات خود را سخت‌تر کرده است تا مانند پدرش در مبارزه، ماهر و شکست‌ناپذیر باشد.

اگر چه ممیر فقط یک سر جدا شده است که به زندگی جاودان نفرین شده است، اما هنوز باهوش‌ترین و آگاه‌ترین فرد در تمام ۹ قلمرو است. کریتوس و ایتریوس او را از درختی که به آن بسته شده بود، آزاد کردند و او نیز در این ماجراجویی، با دانش بی‌نهایت خود به کریتوس و ایتریوس کمک می‌کند. با نزدیک شدن رگناروگ، کریتوس و ایتریوس بیشتر از همیشه به دانش او نیاز دارند.

ثور، خدای افسانه‌ای رعد، پسر اودین و قهرمان ازیر است. ماگنی و مودی، پسران او توسط کریتوس و ایتریوس کشته شده‌اند و او برای انتقام‌جویی خون پسران و برادرش، بالدور، عیش و نوش را کنار گذاشته است تا خدای جنگ اسپارتا را مجازات کند.

خانواده شکل‌های مختفی دارد

قهرمانان میدگارد، گروهی عجیب و غیرمتعارف از قهرمانان هستند که تصمیم گرفته‌اند از همدیگر محافظت کنند تا شانسی برای جلوگیری از آخر‌الزمان داشته باشند. در میانه نبردها، شخصیت‌های متفاوت و متنوع آن‌ها باعث خلق لحظات کوتاه شادی و خنده می‌شوند. آن‌ها علیرغم اختلافات‌شان، از مصاحبت با یکدیگر لذت می‌برند، برای هم داستان تعریف می‌کنند و در سخت‌ترین روزهای ۹ قلمرو، پیوندشان را محکم‌تر می‌کنند. رگناروک در کمین است و آن‌ها باید در این روزهای سخت، به همدیگر اعتماد کنند.

 

قطعه هنری، اثری از رامینا تمپست

 

اکنون چندین زمستان از مرگ بالدور به دست کریتوس می‌گذرد و فریا هنوز به دنبال انتقام است. او برای هدفش، از همه چیز گذشته است و مصمم است که به هر قیمتی که شده، انتقام پسرش را بگیرد. هر چند بالدور پلید بود و از فریا متنفر بود، اما فریا هنوز عاشق پسرش بود و تنها دلیل زندگی‌اش، بالدور بود. حالا کریتوس تنها دلیل زنده ماندن فریا را از او گرفته است و فرمانده سابق والکری‌ها، از تمام قدرتش برای کشتن کریتوس و ایتریوس استفاده می‌کند و حتی آخرالزمان نیز نمی‌تواند او را متوقف کند.

 

قطعه هنری،‌ اثری از جی لی

 

تلاش برای بقا در طول فیمبلوینتر باعث شده است پیوند پدر و پسری بین کریتوس و ایتریوس از همیشه مستحکم‌تر باشد اما حالا رابطه بین این دو با رگناروک به چالش کشیده می‌شود. کریتوس، خرس عظیم، می‌خواهد تا جایی که ممکن است از پیشگویی یوتنار دوری کند و تنها پدری برای پسرش باشد. اما ایتریوس، گرگ جوان که حالا نوجوانی در آستانه بلوغ است، سوال‌های زیادی درباره نامش، لوکی و رگناروک دارد. گذشته کریتوس، نقش لوکی در پیشگویی و سرنوشت جاینت‌ها به هم گره خورده‌اند و تمام ۹ قلمرو اکنون در خطر هستند.

قطعه هنری، اثری از درو مریت

 

دوارف‌ها در ۹ قلمرو به آهنگری و مهارت‌های‌شان در ساخت و ساز شناخته شده هستند. بروک و سندری هولدرا، تا مدت‌ها به عنوان آهنگران خدایان شناخته می‌شدند اما در سوارتالفهایم، سرزمین دوارف‌ها، مهارت‌های این دو توسط لوندا و همراه وفادارش، هلکا به چالش کشیده می‌شوند. با این حال، روحیه مقاومت دوارف‌ها، مخصوص زیر سلطه سرکوبگرانه ازیر، تحت هیچ شرایطی متزلزل نمی‌شود.

 

قطعه هنری، اثری از اما ریوس

 

ازیر، خدایان ازگارد که همواره به دنبال جنگ‌طلبی و غارتگری هستند، بر تمام ۹ قلمرو حکومت می‌کنند. اودین، پدر این خدایان است و در مسیر جنگ‌طلبی و خونریزی ازیر، همواره پرچم‌دار بوده است. با این حال، ازیر نیز زمانی خانواده‌ای صمیمی بوده‌اند و اکنون با مرگ بالدور، پسر اودین و ماگنی و مودی، نوه‌های او به دست کریتوس و نزدیک شدن رگناروک، این خانواده باید اختلافات خود را کنار  بگذارند. اگرچه اودین، خدای خدایان، ثور، خدای رعد، سیف، همسر اودین و ثرود، دختر او، به نظر گروهی بیش از حد قدرتمند به نظر می‌رسند، اما اگر با هم متحد نباشند، شبح اسپارتا در برابر آن‌ها پیروز خواهد شد.

 

قطعه هنری، اثری از سویی ایشیدا

 

۹ قلمرو

هر قلمرو در سرزمین‌های نورس دارای راز‌های مختلف و مکان‌هایی دیدنی است که کشف کردن آن‌ها، ماجراجویی بی‌نظیری را رقم می‌زند.

 

الفهایم

الفهایم سرزمین تجزیه شده الف‌ها است. جنگ بی‌پایان بین الف‌های روشنایی و تاریکی بر سر نور عظیم الفهایم باعث شده است تا این قلمرو نابود شود اما نبرد این دو جناح برای قدرت پایانی ندارد. اما حالا رگناروک، سرنوشت هر دو نژاد را به چالش کشیده است و شاید بهانه‌ای برای پایان جنگ باشد.

 

 

میدگارد

میدگارد زمانی سرزمین انسان‌ها و موجودات فانی بود اما هیولاها اکنون در آن جولان می‌دهند. در مرکز این قلمرو، در دریاچه ۹ قلمرو، معبد تیر بر پا شده است و یورمونگاندر، افعی جهان، در این دریاچه زندگی می‌کند. کریتوس، ایتریوس و فریا تا وقایع بازی God of War در این قلمرو زندگی می‌کردند اما فیمبلوینتر، میدگارد را به سرزمینی یخ‌زده تبدیل کرده است تا حدی که تمام دریاچه ۹ قلمرو یخ بسته است.

 

 

موسپلهایم

موسپلهایم، قلمرو آتش و منبع انرژی تمام ۹ قلمرو است. موسپلهایم جایی است که شجاع‌ترین جنگجوها، مهارت‌های خود را به چالش می‌کشند و سورتر شجاع، جاینت آتشین و پیروانش در این قلمرو زندگی می‌کنند. طبق پیشگویی رگناروک، سورتر و جاینت‌های آتشین به ازگارد حمله می‌کنند و آن را به خاکستر تبدیل می‌کنند اما تا زمان شروع رگناروک، در موسپلهایم در حال جمع آوری ارتش خود خواهند بود.

 

 

سوارتالفهایم

سوارتالفهایم سرزمین دوارف‌ها است. بنادر، شهرها و معادن دوارف‌ها در این قلمرو بنا شده‌اند و معماری خاص و منحصربفرد آن‌ها فراموش نشدنی است. دوارف‌ها در کار با ابزار، از تمام موجودات با اختلاف زیادی ماهرتر هستند و به هنر خود در ساخت و ساز می‌بالند. دوارف‌ها، موجوداتی سرسخت، لجباز و به شدت قدرتمند هستند و حتی ازیر نیز نمی‌تواند بر آن‌ها سلطنت کنند.

 

 

هلهایم

هلهایم قلمرویی است که ارواح افرادی که با مرگی غیرشرافتمندانه مرده‌اند، در آن گرفتار می‌شوند؛ به همین دلیل هلهایم تبدیل به قلمرو ارتشی از موجوداتی وحشی، بی‌رحم و به شدت قدرتمند به نام هل-واکر شده است که تا ابد در قلمرو یخ‌زده هلهایم جولان خواهند داد و هرسولگر، عقاب بزرگ، ناظر زجر کشیدن آن‌ها خواهد بود. در افسانه‌ها گفته شده بود که هر کسی از پل نفرین‌شدگان عبور کند و وارد هلهایم شود، باز نخواهد گشت؛ اما کریتوس و ایتریوس برای همیشه این افسانه را نقش بر آب کردند.

 

 

نیفلهایم

نیفلهایم، قلمرو مه، زمانی سرزمینی برفی و خانه یک دوارف کیمیاگر به نام ایوالدی بود. جاه‌طلبی ایوالدی باعث شد تا اودین احساس خطر کند و در نبرد بین این دو، ایوالدی، نیفلهایم را با مه بی‌انتهایی مسموم کرد و تا ابد آن را به برهوتی یخ‌زده تبدیل کرد.

 

 

در طول بازی God of War: Ragnarök، سه قلمرو ازگارد، ونهایم و یوتنهایم را کشف خواهید کرد.

 

سلاح‌های افسانه‌ای، به دستانی لایق نیاز دارند

با تمرین مستمر، کریتوس و ایتریوس اکنون حملات ترکیبی جدیدی را استفاده می‌کنند و از نقاط قوت خود برای از بین بردن دشمنان خود بهره می‌برند.

 

قدرت‌های رونیک جدید

تبر لوایتن، سلاح قدرتمند کریتوس، اکنون دارای قدرت‌های جادویی جدیدی است که کریتوس را به توانایی‌های جدیدی در مبارزه مجهز می‌کنند. در طول بازی، می‌تواند رونیک‌های جدید پیدا کنید و با تقویت لوایتن، آن را به یک ماشین کشتار تبدیل کنید.

فراتر از یک پسر و تیر و کمانش

ایتریوس اکنون در تیراندازی، کاملا ماهر شده است و با کمان تالون، می‌تواند قدرت‌های جدیدی را بر دشمنانش آزاد کند. در طول بازی می‌توانید کمان ایتریوس را تقویت کنید تا قدرت‌های بیشتری از جمله احضار آشناپندارها به دست آورد و ایتریوس را به جنگجویی کارآمد، مانند پدرش تبدیل کند.

بهترین راه تجربه بازی God of War: Ragnarök پلی استیشن 5 است

بارگذاری سریع با SSD

با حافظه SSD پلی استیشن 5 نه تنها حذف صفحه‌های بارگذاری در طول بازی از همیشه راحت‌تر شده است، بلکه حتی پس از مردن یا استفاده از Fast-Travel نیز تقریبا هیچ صفحه‌ای برای بارگذاری مشاهده نخواهید کرد و برای حتی ثانیه‌ای بازی شما متوقف نخواهد شد.

 

جلوه‌های خیره‌کننده

بازی God of War: Ragnarök با رزولوشن 4K واقعی و فریم ریت 30 روی پلی استیشن 5 قابل بازی است اما شما می‌توانید آن را با رزولوشن دینامیک آپ اسکیل شده تا 4K و فریم ریت 60 نیز بازی کنید. این بازی حتی با فریم 120 و رزولوشن 1080 نیز قابل بازی است و گزینه‌های زیادی از نظر بصری در اختیار شما قرار می‌دهد تا از جزئیات متعدد و جلوه‌های بصری خیره‌کننده و زیبای ۹ قلمرو لذت ببرید و شاهد قدرت واقعی یک کنسول نسل نهمی باشید. لازم به ذکر است که برای بهره از قدرت گرافیکی این بازی، به نمایشگر مناسب احتیاج خواهید داشت.

 

نمرات و خلاصه‌ای از نقد‌های منتشر شده را مطالعه می‌کنید:

IGN 10/10

God of War Ragnarok یک دستاورد خیره‌کننده است که یک سقف جدید بنا می‌کند و باعث می‌شود تا همتایان آن فانی به نظر برسند.

VGC 10/10

God of War Ragnarok یک بازی بسیار ویژه به حساب می‌آید. این عنوان و چند بازی محدود دیگر تا این حد تجربۀ‌شان واجب است. با بازیگری فوق‌العاده، روایت بی‌نظیر و قسمت‌های پایانی فک‌برانداز، این عنوان به تمامی اهداف خود دست پیدا می‌کند.

SECTOR.sk 9.5/10

God of War Ragnarok یکی از بهترین بازی‌های امسال محسوب می‌شود و اثری است که تا مدت‌ها فراموشش نخواهید کرد. این عنوان با شخصیت‌پردازی عالی، اکشن سرگرم‌کننده و کیفیت خروجی بی‌نظیر برای شما لذت‌بخش خواهد بود. تنها باگ‌های اعصاب‌خرد کن کمی روی تجربۀ آن تاثیر می‌گذارند.

Gamespot 9/10

برای تک تک لحظات خشن، یک احساس درست و گیرا در طرف مقابل وجود دارد. God of War Ragnarok ثابت می‌کند که تیم نویسندگی سانتا مونیکا یکی از بهترین‌ها در این صنعت است.

ZTGD 8.5/10

God of War Ragnarok یک بازی بی‌نظیر است با مشکلات پرسش‌برانگیز در سرعت پیش‌روی (Pacing). لحظاتی در بازی وجود داشت که از چیزهایی که روی صفحه‌نمایش می‌دیدم در حیرت بودم و در طرف مقابل لحظاتی هم بودند که فکر می‌کردم بازی تمام تلاشش را می‌کند تا من از این زمین بازی لذت نبرم.

Metro Game Central 8/10

این تجربه بیش از نسخۀ قبل ایراد و اشکال دارد و اولین احساسی که دست می‌دهد، این است که فرمول شکل گرفته در نسخۀ ۲۰۱۸ راه به جایی نمی‌برد، اما همچنان شخصیت‌پردازی، روایت و ارتباط میان کاراکترها استادانه نوشته شده است.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

این محصول در حال حاضر ناموجود است.
آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و ما به محض موجودی محصول به شما اطلاع خواهیم داد

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات