سبد خرید

Forspoken - PS5

Forspoken - PS5
Forspoken - PS5
Forspoken - PS5
Forspoken - PS5
Forspoken - PS5
Forspoken - PS5
Forspoken - PS5
Forspoken - PS5
Forspoken - PS5
  • موجودی: موجود
  • برند: Square Enix
  • مدل: Ps5 Game
2,550,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 2,550,000 تومان

بازی Forspoken ماجرای دختر نیویورکی جوانی به نام فری است که ناگهان از سرزمین زیبا اما بی‌رحم آتیا سر در می‌آورد. فری، در جستجوی خانه‌ای جدید، باید از قدرت‌های جادویی جدیدش استفاده کند و در محیط زیبای آتیا، با هیولاهایی عظیم‌الجثه بجنگد.

پارکور جادویی

قابلیت‌های خاص فری به او این امکان را می‌دهند تا بدون هیچ مشکلی به هر نقطه‌ای صعود کند، از دیوارها بالا برود، از روی دره‌ها بپرد، از روی کوه‌ها پایین بپرد و از هر محیطی بدون مانع رد شود. قدرت جادویی او، پارکور جادویی نام دارد که در هنگام مبارزات نیز کارآمد است و به او کمک می‌کند تا بتواند با خیل عظیمی از دشمنان، همزمان درگیر شود.

 

نبرد جادویی

فری در بازی Forspoken با دشمنان و موجودات متعددی مبارزه می‌کند و دارای سه سبک مبارزه مختلف برای تمام سلیقه‌ها است. شما می‌توانید از سبک مبارزه سریع او استفاده کنید یا سبک کندتر اما قدرتمندتری را انتخاب کنید. با یاد گرفتن سبک‌های مبارزه فری می‌توانید آن‌ها را با هم ترکیب کنید و در مبارزه با انواع دشمنان، از ترکیب حمله‌های خود استفاده کنید. مهارت‌های فری در سبک‌های مختلف قابل تغییر و شخصی‌سازی هستند و می‌توانید به سبک مبارزه دلخواه خود بجنگید.

گشت و گذار در آتیا

آتیا سرزمینی رنگارنگ و جادویی پر از ماجراجویی و راز است. در راه نجات آتیا از چنگ تانتاها، فری با آتیا بیشتر آشنا می‌شود، با چالش‌های مختلفی روبرو می‌شود و دوستان جدیدی پیدا می‌کند. دنیای آتیا تحت تأثیر نیروی شریری به نام The Breakقرار گرفته است اما این نیروی شر هیچ تأثیری روی فری ندارد و فری تنها فردی است که می‌تواند با آن روبرو شود؛ به همین دلیل، فری تنها شانس بقای اهالی سیپال، آخرین شهر باقی‌مانده در آتیا است. در این ماجراجویی، فری با داستان‌های مختلفی روبرو می‌شود و کم کم آتیا را به عنوان خانه جدیدش می‌پذیرد.

 

 

آلفره «فری» هالند

فری هالند همیشه در زندگی‌اش، فردی جداافتاده از دیگران بود. او یک روز به شکل عجیبی از نیویورک به آتیا منتقل می‌شود. سرزمین آتیا از هیچ نظر هیچ شباهتی به نیویورک ندارد. او اکنون می‌تواند از جادو استفاده کند و با استفاده از جادو، قدرت پارکور را نیز به دست آورده است. او حالا به یک دست بند بزرگ و باستانی به نام Cuff مجهز است و به کمک آن، باید با نیرویی شریرانه بجنگد، تانتاها را شکست دهد و راه خانه را پیدا کند.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

این محصول در حال حاضر ناموجود است.
آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و ما به محض موجودی محصول به شما اطلاع خواهیم داد

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات