منو
سبد خرید

Doom Eternal - PS4

Doom Eternal - PS4
Doom Eternal - PS4
Doom Eternal - PS4
Doom Eternal - PS4
Doom Eternal - PS4
رایگان ناموجود
Doom Eternal - PS4
Doom Eternal - PS4
Doom Eternal - PS4
Doom Eternal - PS4
Doom Eternal - PS4
Doom Eternal - PS4
0 تومان
قیمت بدون مالیات: 0 تومان

ارتش جهنم به زمین حمله کرده است. در بازی Doom Eternal شما شکارچی شیاطین و آخرین خط دفاع بشریت در برابر جهنم هستید زیرا تنها چیزی که شیاطین از آن می‌ترسند، شما هستید.

 

بازی Doom Eternal دنباله بازی Doom است که یکی از بهترین بازی‌های اکشن سال ۲۰۱۶ بود. در این بازی شوتر اول شخص جدید و متفاوت، نهایت سرعت و قدرت را تجربه کنید و دشمنان خود را تکه پاره کنید، این بازی نگاه شما به بازی‌های شوتر اول شخص را تغییر خواهد داد. بازی Doom Eternal با موتور قدرتمند idTech 7 ساخته شده و میک گوردون ساندتراکی کوبنده و پر از هیجان را برای آن تدارک دیده است تا کشتن شیاطین سرگرم‌کننده‌ترین تجربه شما در دنیای بازی‌های ویدیویی باشد. شما در بازی Doom Eternal بار دیگر کنترلر Doomguy را بر عهده دارید و علاوه بر شیاطین قدیمی سری، با چند شیطان جدید نیز مواجه می‌شوید و به دنیاهایی سفر می‌کنید که تا کنون در سری Doom ندیده بودید.

گیم پلی

به عنوان Doomguy، پس از وقایع بازی Doom، به زمین بازمی‌گردید اما متوجه می‌شوید که زمین توسط جهنم تسخیر شده است، اما شما جهنمی جدید برای ارتش شیاطین می‌سازید و تا آخرین دانه از آن‌ها را قلع و قمع می‌کنید. در بازی Doom Eternal برای اولین بار به ریشه‌های شخصیت Doomguy پرداخته می‌شود.

 

با آخرین مدل زره مخصوص Preator، به آخرین تجهیزات مبارزه با شیاطین از جمله یک آتش افروز نصب شده روی شانه و شمشیری متصل به ساعد دست با قابلیت جداسازی به نام Doom Blade دسترسی خواهید داشت. همچنین شما می‌توانید اسلحه خود را با مادهای مختلف تقویت کنید، برای مثال به سوپرشاتگان خود، یک قلاب برای کشاندن دشمنان به سمت خود وصل کنید یا قابلیت جاخالی دادن را به دست آورید تا فورا از خطر فرار کنید.

شیاطین رحم ندارند و برای کشتن آن‌ها به منابع نیاز دارید. بهترین راه به دست آوردن منابع، کشتن شیاطین است. برای مثال Glory Kills که از بهترین جوانب بازی Doom بودند بازگشته‌اند و با انجام آن‌ها جان بیشتری دریافت خواهید کرد و با استفاده از اره برقی، در مصرف گلوله صرفه‌جویی خواهید کرد. دانستن این نکات ریز اما ضروری، راز زنده‌ماندن شما است.

 

نسل جدیدی از شیاطین

تعداد شیاطین در بازی Doom Eternal از بازی Doom بیشتر است و در نتیجه، راه‌های کشتن آن‌ها نیز بیشتر شده است. شیاطین قدیمی سری مانند Pain Elemental، Archville و Arachnotron در Doom Eternal بازگشته‌اند و شیاطین جدید مانند Doom Hunter، Marauder و Gladiator در این بازی معرفی می‌شوند. با سیستم جدید «شیاطین تخریب‌پذیر» از کشتن لشگر جدید و بزرگ شیاطین لذت مضاعف خواهید برد.

Battlemode

بازی Doom Eternal فاقد بخش چندنفره کلاسیک مانند دیگر بازی‌های شوتر است و به جای آن، در بخش چندنفره‌ Battlemode است. در این مود سه نفره آنلاین، دو نفر نقش شیاطین را بر عهده دارند و یک نفر به عنوان شکارچی در برابر آن‌ها مقاومت می‌کند. در طول پنج راند، تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند، برنده است. این تنها بخش چندنفره بازی است و بخش داستانی به صورت Co-op قابل بازی نیست.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

این محصول در حال حاضر ناموجود است.
آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و ما به محض موجودی محصول به شما اطلاع خواهیم داد

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات