سبد خرید

Playstation Icons Light

Playstation Icons Light
Playstation Icons Light
Playstation Icons Light
Playstation Icons Light
Playstation Icons Light
Playstation Icons Light
Playstation Icons Light
Playstation Icons Light
Playstation Icons Light
Playstation Icons Light
Playstation Icons Light
  • موجودی: موجود
  • مدل: آیکون لایت چراغ
930,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 930,000 تومان

محصول فوق اورجینال می باشد 

از زمان تولید پلی استیشن، یکی از معروف ترین اسم هایی که کنار این دستگاه به کار برده می شد، چهار کلمه ضربدر، دایره، مربع و مثلث بود. پلی استیشن کنسول بازی محبوب کمپانی سونی است که سال های زیادیس که حرف اول را در بازار می زند و طرفداران بسیار زیادی در اقصی نقاط دنیا دارد. این چهار کلمه ی ضربدر، دایره، مربع و مثلث نام های مرتبط با چهار دکمه عملگر بر روی دسته ی پلی استیشن است. دسته های پلی استیشن همواره در کنار خود پای استیشن ارائه شده و برای کنترل بازی استفاده می شوند. با این که از زمان نسل اول پلی استیشن تا نسل جدید آن، دسته های تولید شده کمپانی سونی تغییراتی داشته و همیشه پیشرفته تر از نسل قبلی خود شده اند ولی این چهار دکمه عملگر تغییری نکرده و همیشه همین اسم ها و شکل ها و رنگ ها را داشته است. مربعی که رنگ صورتی دارد، مثلثی که رنگ سبز دارد، دایره ای که رنگ قرمز دارد و ضربدری که رنگ آبی دارد. این چهار دکمه حالت نوستالژیکی داشته که همواره در دسته ها وجود داشته و تمامی گیمرها حتما با این ۴ دکمه و اعمالی که در حین بازی می توانستند با این چهار دکمه انجام دهند، خاطره دارند.
برای پلی استیشن و لوازم آن محصولات مختلفی ساخته شده است. این محصولات یا حالت محصولات جانبی دارند و یا حالت محصولات تزئینی. بعضی محصولات نیز هر دوی این موارد را در بر می گیرند مانند محافظ های پلی استیشن و دسته های آن. بعضی از این محصولات الهام گرفته از پلی استیشن هستند. به طور مثال از طرح همین چهار دکمه عملگر پلی استیشن در لوازم زیادی استفاده شده است. یکی از این لوازم تزیینی که بین لوازم دیگر محبوبیت زیادی دارد، چراغ های خواب ال ای دی دار و یا PlayStation Icons Light با طرح ۴ دکمه ضربدر، دایره، مربع و مثلث است. این محصول هم جنبه تزیین اتاق را داشته و هم به عنوان چراغ خواب در اتاق خواب استفاده می شوند.PlayStation Icons Light در اصل چراغ خوابی با طرح چهار دکمه ضربدر، دایره، مربع و مثلث است که پر روی یک پایه سیاه و سفید براق قرار دارد.این ۴ چراغ با طرح دکمه های پلی استیشن به مانند یک چراغ خواب عمل می کنند. این چراغ خواب های آیکون های پلی استیشن محصولی بسیار مناسب برای هدیه به گیمرها و یا مناسب استفاده در اتاق بازی است. از PlayStation Icons Light در کنار استفاده به عنوان چراغ خواب، به عنوان تزیین اتاق نیز می توانید استفاده کنید.
این چراغ خواب های آیکون های پلی استیشن ۳ حالت نور پردازی دارند که بسته به سلیقه خود می توانید از یکی از آن ها استفاده کرده و اتاق خود را زیباتر کنید.  

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

این محصول در حال حاضر ناموجود است.
آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و ما به محض موجودی محصول به شما اطلاع خواهیم داد

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات