سبد خرید

گیفت کارت گیم پس

گیفت کارت های ایکس باکس گیم پس :

توسط اشتراک های گیم پس میتوانید به بیش از صدها عنوان بزرگ و محبوب بازی ها دسترسی پیدا کنید و این بازی ها را دانلود و اجرا بکنید. با استفاده از اشتراک های گیم پس آلتیمت حتی می توانید روی PC نیز این عناوین را تجربه کنید ؛ این عنوان فقط محدود به بازی های قدیمی نیست بلکه حتی عنوان تازه منتشر شده یا همان Day One نیز هر ازگاهی شامل میشود. قیمت این کارت ها مقرون به صرفه بوده و برای کسانیکه به ندرت بازی میخرن انتخاب عالی است و میتوانن با پرداخت هزینه کم به مجموعه عظیمی از بازی ها و تخفیف خرید بازی ها دسترسی داشته باشند.

Xbox Game Pass Ultimate - 12 Months
جدید
برند: microsoft مدل: game pass
سرویس ایکس باکس گیم پس Xbox Game Pass :  شرکت مایکروسافت به تازگی سرویس جدید خود با عنوان ایکس باکس گیم پس Xbox Game Pass را معرفی کرد. این سرویس مشابه سرویس EA Access است که در ایکس باکس وجود دارد. روند کار در این سرویس به این صورت است که با پرداخت حق اشتراک می توانید به بیش از 100 بازی د..
1,850,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,850,000 تومان
Xbox Game Pass Ultimate - 6 Months
جدید
برند: microsoft مدل: game pass
 سرویس ایکس باکس گیم پس Xbox Game Pass :  شرکت مایکروسافت به تازگی سرویس جدید خود با عنوان ایکس باکس گیم پس Xbox Game Pass را معرفی کرد. این سرویس مشابه سرویس EA Access است که در ایکس باکس وجود دارد. روند کار در این سرویس به این صورت است که با پرداخت حق اشتراک می توانید به بیش از ..
1,430,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,430,000 تومان
Xbox Game Pass 6 Month
جدید
برند: microsoft مدل: game pass
اشتراک 6 ماهه Xbox Game Pass قابل فعالسازی روی کلیه حساب ها دانلود و اجرای صدها بازی ایکس وان و 360 سرویس ایکس باکس گیم پس Xbox Game Passشرکت مایکروسافت به تازگی از سرویس اشتراکی خود با عنوان ایکس باکس گیم پس Xbox Game Pass رو نمایی کرد. لازم است بدانید که این سرویس مشا..
1,320,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,320,000 تومان
Xbox Game Pass Ultimate - 3 Months
جدید
برند: microsoft مدل: game pass
- Xbox Game Pass Ultimate - 3 months - گلد سه ماهه + ایکس باکس پس سه ماهه + PC Game Pass - هر سه اشتراک در یک بسته اقتصادی و به صرفه - بدون محدودیت ریجن قابل استفاده روی تمامی اکانت هانکات مهم قبل از خرید :برای ریدیم کردن صحیح از ایکس باکس اپ ویندوز / موبایل + و پ ان استفاد..
930,000 تومان
قیمت بدون مالیات:930,000 تومان
Xbox Game Pass 3 Month
جدید
برند: microsoft مدل: game pass
- گیفت کارت اشتراک 3 ماهه Xbox Game Pass - قابل فعالسازی روی کلیه حساب ها - دانلود و اجرای بازیهای رایگان ماهانه ایکس وان و 360  نکات مهم قبل از خرید :این سرویس (Xbox Game Pass) با Xbox Live Gold کاملاً تفاوت دارد برای ریدیم کردن صحیح از ایکس باکس اپ ویندوز /..
670,000 تومان
قیمت بدون مالیات:670,000 تومان
Xbox Game Pass Ultimate - 1 Month
جدید
برند: microsoft مدل: game pass
- Xbox Game Pass Ultimate گیفت کارت 1 ماهه گیم پس آلتیمیت   - گلد 1 ماهه + ایکس باکس پس 1 ماهه + PC Game Pass - هر سه اشتراک در یک بسته اقتصادی و مقرون به صرفه - بدون محدودیت ریجن قابل استفاده روی تمامی اکانت ها نکات مهم قبل از خرید :برای ریدیم کردن صحیح ..
345,000 تومان
قیمت بدون مالیات:345,000 تومان
Xbox Game Pass Ultimate - 14 Days
جدید
برند: microsoft مدل: Game Pass
Xbox Game Pass Ultimate 14 Days مایکروسافت - گلد 14 روزه + ایکس باکس پس 14 روزه + PC Game Pass - امکان استفاده فقط در صورت اتمام اشتراک گلد و گیم پس !!! - هر سه اشتراک در یک بسته اقتصادی و به صرفه - بدون محدودیت ریجن قابل استفاده روی تمامی اکانت هانکات مهم قبل از خرید :..
195,000 تومان
قیمت بدون مالیات:195,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر ناموجود است.
آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و ما به محض موجودی محصول به شما اطلاع خواهیم داد

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات