Zombie Army 4: Dead War - R2 - PS4

قیمت: 0تومان
قیمت بدون مالیات: 0تومان
تولید کننده: sony
مدل کالا: Region 2
موجودی: موجود نمی باشد

نیروهای هیتلر در این بازی به شدت ترسناک که توسط سازندگان بازی Sniper Elite 4 ساخته شده به زمین بازگشته‌اند. سلاح‌های جدید و جذاب، دشمنان ترسناک و بخش داستانی 1 تا 4 نفره‌ای که در دهه 1940 اروپا رخ می‌دهد و آخر الزمان زامبی محور را به تصویر می‌کشد، در انتظار شماست.

 

بخش داستانی جدید

نیروهای مقاومت زامبی-هیتلر را شکست داده‌اند و او را به جهنم تبعید کردند – اما مردگان با نیرو و عطش بیشتری برای کشتن، دوباره زنده شده‌اند. در این بازی داستان تاریخ بدیل ارتش زامبی‌ها را در مراحلی بزرگ‌تر دنبال می‌کنید و از رازی بزرگ در ارتش نازی‌ها پرده برداری خواهید کرد.

در این با بازی نیروهای تاریکی و ارتش مردگان، در تونل‌های تاریک، یک باغ‌ وحش که حیواناتش به زامبی تبدیل شده‌اند و مکان‌هایی که هیچ انسانی تا به حال پایش را در آن نگذاشته، مبارزه خواهید کرد و زنده می‌مانید تا داستان ماجرایتان را برای دیگران روایت کنید.

 

بخش تیراندازی عالی

سیستم تیراندازی معروف و عالی ساخته شده توسط استودیو Rebellion در این بازی بار دیگر می‌تواند به شما در مبارزه با ارتش زامبی‌ها کمک کند.

 

ویژگی‌های جدید

دوربین X-Ray معروف سری Sniper Elite در این بازی برگشته تا لحظه برخورد گلوله‌ها و بمب‌ها با بدن دشمنان را با جزئیات کامل به تصویر بکشد. از خردشدن استخوان‌ها گرفته تا از میان رفتن باقت‌های بدن یا حتی قطع شدن اعضای بدن زامبی‌ها.

 

سیستم پیشرفت و ارتقا عمیق

با پیشرفت در بازی قاتلی که با سبک بازی کردنتان هماهنگی دارد را بسازید. تبدیل به یک محافظ شوید یا جانتان را برای همی‌تیمی‌هایتان فدا کنید. حتی می‌توانید سلاح‌های عظیم و بزرگ را با خودتان حمل کنید. این سیستم به شما اجازه می‌دهد تا به روش دلخواه‌تان بازی کنید و با پیشرفت کردن لباس‌ها و ابزار جدید به دست بیاورید.

 

سیستم مبارزه نزدیک پیشرفته

وقتی که توسط مرده‌ها محاصره شده‌اید با کمک سیستم جدید و ارتقا یافته مبارزه نزدیک از خودتان دفاع کنید، از میان تعداد زیاد زامبی‌ها عبور کنید، با ضربه‌ای محکم آن‌ها را از بین ببرید و با انیمیشن‌های takedown جذاب، شاهد از بین رفتن زامبی‌ها باشید.

 

سلاح‌های پیشرفته

با اضافه کردن عناصر متفاوت به سلاح‌هایتان، قدرت آتش، رعد و برق و حتی قدرت‌های مقدس را برای از میان بردن زامبی‌ها در اختیار بگیرید. می‌توانید با مجهر کردن سلاح‌هایتان به این عناصر، به جای گلوله، آتش و رعد و برق شلیک کنید و زمین را برای مردگان به جهنم تبیدل کنید.

 

دشمنان متنوع

در این بازی دشمنان متفاوتی از دنیای مردگان در مقابل شما قرار می‌گیرند، از زامبی‌های خاص و متفاوت گرفته تا شیاطینی با قدرت‌های مختلف، اما شما سلاح‌هایی عظیم و توانایی‌های بسیاری برای مبارزه با این موجودات شیطانی در اختیار

نوشتن نظر

نام شما:
نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: