Ark: Survival Evolved - R2 - PS4

قیمت: 470,000تومان
قیمت بدون مالیات: 470,000تومان
تولید کننده: sony
مدل کالا: Region 2
موجودی: در انبار

بازی Ark: Survival Evolved یک بازی اکشن ماجرایی بقا است که توسط استودیو Wildcard و با همکاری استودیوهای Instinct Games، Efecto Sutdios و Virtual Basement ساخته شده است. این بازی برای پلی استیشن 4، اکس باکس وان، ویندوز، OS X و لینوکس در آگوست 2017 عرضه شد. در بازی، گیمر باید در جزیره‌ای که ساکنین آن را دایناسورها و دیگر موجودات زنده ما قبل تاریخ تشکیل داده‌اند، زنده بماند و از خود در برابر دیگر بازیکنان نیز دفاع کند.

بازی به صورت اول شخص یا سوم شخص قابل بازی است و دارای ساختار اوپن ورلد است و گیمر می‌تواند به صورت پیاده یا سوار بر دایناسورها، دنیای بازی را بکاورد. گیمر باید با استفاده از اسلحه گرم یا دیگر اسلحه دست‌ساز، با دیگر انسان‌های جزیره و موجودات آن بجنگد و می‌تواند یک پایگاه دفاعی برای خود بسازد. بازی دارای دو بخش تک نفره و چند نفره است.

ساخت بازی در اکتبر 2014 آغاز شد. تیم سازنده بازی، تحقیقات زیادی درباره ظاهر دایناسورها و موجودات زنده ما قبل تاریخ انجام داد و تصمیم گرفت تا برای توسعه گیم پلی، نگاهی خلاقانه به ساخت موجودات درون بازی داشته باشد. یکی از مودهای بازی، Survival of the Fittest، به صورت یک بازی مستقل در مارس 2016 عرضه شد. استودیو مصری Instinct Games برای تسریع روند ساخت بازی استخدام شد. بسته‌های مکمل بیشتری  با نام‌های The Center، Primitive Plus، Scorched Earth و Ragnarok نیز برای بازی عرضه شدند.

 

 

گیم پلی

بازی Ark: Survival Evolved یک بازی بقای اکشن ماجرایی است با محیطی اوپن ورلد و زاویه دوربین اول شخص یا سوم شخص است. برای بقا، گیمر باید در بازی پایگاه بسازد، آتش درست کند و سلاح تهیه کند و همچنین می‌تواند فعالیت‌های دیگری مانند رام کردن دایناسورها را انجام دهد. دنیای بازی Ark نام دارد و وسعت آن 48 کیلومتر مربع است. 36 کیلومتر مربع از دنیای بازی را خشکی و 12 کیلومتر مربع دیگر را آب تشکیل داده است.

برای ساخت پایگاه، گیمر باید اجزاء لازم مانند کف، در و پنجره را با استفاده از منابع درون بازی بسازد که با پیشرفت در بازی به گیمر داده می‌شوند. این قطعات توسط گیمر ساخته می‌شوند و در دنیای بازی قرار می‌گیرند. گیمر می‌تواند هر ساختمانی را بسازد، اما این سازه باید از قوانین فیزیک پیروی کند و اگر برای مثال، ستون‌های یک ساختمان نابود شوند، آن ساختمان فرو می‌ریزد. ساختمان‌های فلزی، از دیگر انواع ساختمان‌ها مقاوم‌تر هستند و تنها توسط تیراناسوروس‌ها مواد انفجاری تخریب می‌شوند. گیمر می‌تواند در بازی آیتم‌هایی مانند سلاح را با استفاده از منابع و تکنولوژی لازم بسازد. اسلحه درون بازی قابل آپگرید هستند و می‌توان به آن‌ها دوربین یا چراغ قوه اضافه کرد. اگر گیمر در بازی آسیب ببیند، با غذا می‌تواند جان خود را بازیابی کند یا با ساخت آیتم‌هایی، روند بازیابی جان را تسریع بخشد.

 

 

 

در بازی 60 نوع دایناسور گوناگون وجود دارد. دایناسورهای درون بازی با بیهوش کردن و غذا دادن یا استفاده از ستل مخصوص، قابل رام شدن هستند. پس از رام شدن، گیمر می‌تواند دایناسورها خود را پرورش دهد و قدرت‌های آن را بیشتر کند. هنگام سوار شدن بر دایناسورها، گیمر می‌تواند از اسلحه استفاده کند. از دایناسورها برای حمل آیتم‌ها نیز می‌توان استفاده کند و گیمر می‌تواند به آن‌ها دستورات دفاعی یا تهاجمی دهد. در بازی حیوانات دیگری مانند دودو، گربه دندان ببری، ماموت، مگانورا، تیتانومیرما و دودیکوروس نیز پیدا می‌شوند. هر موجود زنده در بازی دارای اکوسیستم و ساختار اجتماعی

نوشتن نظر

نام شما:
نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: