Wolfenstein: Youngblood Deluxe Edition - PlayStation 4

قیمت: 370,000تومان
قیمت بدون مالیات: 370,000تومان
تولید کننده: sony
مدل کالا: Region 2
موجودی: در انبار

              Wolfenstein: Youngblood Deluxe Edition- PlayStation 4 

 

  • The Deluxe Edition includes the Buddy Pass and the Cyborg Skin Pack.

در این مجموعه بازسازی شده، این بازی دچار یک تغییر اساسی شده است. در عنوان Youngblood شما به جای کنترل کاراکتر همیشگی یعنی بی. جی. بلاسکوویچ، ماجراجویی‌های دو دختر او، جس (Jess) و سوف (Soph) را تجربه خواهید کرد. داستان این بازی بیست سال پس از بازی Wolfenstein: The New Colossus و در دهه هشتاد میلادی رخ می‌دهد. زمانی که جس و سوف بزرگ شده‌اند، و ظاهر و عملکردی مشابه سارا کانر را، با میل به رها ساختن دنیا از شر رژیم سرکش نازی که یادآور خود بلاسکوویچ است، به ارث برده‌اند.

داستان از این قرار است که پدر دوست آنها در زمان عملیات و مبارزه در پاریس گم شده است و حالا آن دو باید به ماموریتی در پایتخت فرانسه بروند که بدون شک علی رغم تلاش فراوان گروه Kreisau Circle در طی این بیست سال برای خلاص شدن از شر دشمنان، هنوز به شدت تحت تاثیر رژیم نازی است.

در زمان معرفی این بازی در مراسم ای 3 سال قبل، تهیه کننده اجرایی کمپانی ماشین گیمز، جرک گوستافسون (Jerk Gustafsson) اعلام کرد که این بازی دارای حالت کمپین دونفره با قابلیت‌های کامل بازی را خواهد داشت. این موضوع که با تشویق پر هیاهوی حاضرین همراه بود، به این معنا است که شما می‌توانید یکی از دختران دوقلو بلاسکوویچ را تحت کنترل گرفته و با همراهی دیگری که توسط یارتان کنترل می‌شود، تمام نازی‌هایی که در مسیرتان وجود دارند را به جهنم بفرستید. البته اگر با فکر کردن به اینکه چه کسی می‌تواند گزینه مناسبی برای همراهی شما در حالت دونفره باشد دچار استرس می‌شوید، جای نگرانی نیست، چراکه بدون شک می‌توانید تمام بازی را تک نفره و با خیال راحت سپری کنید.

 

درباره نحوه مبارزه در این بازی، به جز مختصر تصاویر و نشانه‌هایی که در تریلر دیده می‌شود، اطلاعات بیشتری وجود ندارد. همانطور که مشاهده کردید، یکی از خواهرها از ابتدای ویدیو تریلر مشغول تمرین و خالی کردن غم و خشم خود به روی کیسه بوکس بود، که بدون شک کاراکتر مورد علاقه طرفداران درگیری نزدیک و تن به تن خواهد بود. این درحالی است که خواهر دیگر را در صحنه‌ای درحال شکار یک قوچ از همه جا بی خبر با اسنایپری که در دست دارد می‌بینیم و احتمالا او تمرکز بیشتری بر روی مبارزه و ساپورت از فاصله دور دارد.

بنابراین تا اینجا کاملا مشخص شد که دو خواهر از ویژگی‌های مبارزه‌ای متفاوتی برخوردارند. اما پاسخ این سوال که آیا در کمپین تک نفره می‌توان آزادانه بین این دو کاراکتر جابه‌جا شد و یا اینکه باید تنها با یکی از آنها مسیر بازی را به انتها رساند، هنوز مشخص نیست.

نوشتن نظر

نام شما:
نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کالاهای مرتبط