The Sinking City - PlayStation 4

قیمت: 0تومان
قیمت بدون مالیات: 0تومان
تولید کننده: sony
مدل کالا: Region 2
موجودی: موجود نمی باشد

                          The Sinking City (PS4) - PlayStation 4

بازی The Sinking City یک بازی ماجراجویی با چاشنی ترس است که در شهری نفرین‌شده توسط نیرویی فوق‌طبیعی روایت می‌شود. شما نیز در نقش یک کارآگاه خصوصی قرار دارید که باید پرده از راز بزرگ این شهر بردارید. مردمان این شهر ولی به شما هیچ کمکی نخواهند کرد و به احتمال زیاد حتی بسیار مشکل‌آفرین نیز خواهند بود. به هر حال، انتظارات از این بازی نسبتا زیاد بود .در قسمت زیر می‌توانید مروری بر نقدها و نمرات این بازی داشته باشید.

۸٫۵/۱۰ :GameSpace

از اولین لحظه‌ای که این بازی را شروع کردم، متوحه شدم عنوانی را آغاز کرده‌ام که انگار خود آقای هاوارد لاوکرافت (Howard Phillips Lovecraft) آن را ساخته است.

 

۸٫۵/۱۰ :Destructoid

هرچقدر که این بازی در حیطه‌ی داستان‌سرایی و فضاسازی عالی عمل کرده است، باقی عناصر بازی همانند مبارزات به یک بازی ساخته شده با بودجه‌ی کم شبیه هستند. اگر با سیستم مبارزات سطحی مشکلی ندارید، فضاسازی بازی و داستان‌سرایی بسیار عالی کار خود را انجام می‌دهد.

 

۸/۱۰ :Twinfinite

اگر با این سبک و ژانر لاوکرافت آشنایی ندارید، این بازی می‌تواند شروع خوبی برای شما باشد. مبارزات سخت هستند ولی معماهایی که حل می‌کنید بسیار پاداش‌های قابل توجهی به شما می‌دهند. به هر حال، این بازی در سبکی که بیشتر عناوین دیگر شکست می‌خورند، عملکرد خوبی از خود نشان داده است.

 

 

نوشتن نظر

نام شما:
نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: