Onrush Day One Edition Xbox One

قیمت: 0تومان
قیمت بدون مالیات: 0تومان
تولید کننده: microsoft
مدل کالا: Region ALL
موجودی: 2 تا 3 روز آینده

            Onrush Day One Edition Xbox One

 

بازی Onrush ساخته جدید کدمسترز به تازگی منتشر شده 

همیشه عادت داشتیم تا شرکت Codemasters را در حال ساخت یا انتشار بازی‌های شبیه ساز اتومبیلرانی و ریسینگ‌های دقیق و واقع گرایانه مشاهده کنیم اما این بار، این شرکت تصمیم گرفته تا باری دیگر به سراغ سبک ریسنیگ آرکید و سریع برود و هیجان و اکشن خالص را به بازی‌بازان و طرفداران القا کند. بازی Onrush به تازگی عرضه شده و بازی‌بازان می‌توانند آن را تجربه نمایند و فارغ از هر گونه قضاوت، به نظر می‌رسد Codemasters آن‌قدر در زمینه ساخت عناوین ریسینگ با تجربه باشد که نیازی به نگران بودن در مورد Onrush نداشته باشیم. تا زمانی که پای اتومبیل‌ و مسیر مسابقه در میان باشد، همه به این شرکت اعتماد دارند.

تریلر زمان عرضه بازی Onrush، وجوه مختلفی از بازی را نشان می‌دهد. طبق چیزی که در این تریلر مشاهده کردیم، بازی‌بازان می‌توانند وارد مسابقات مختلفی شوند و با رقیبان خود به رقابت بپردازند. در همین حین، سیستم آب و هوایی بازی نیز به تصویر کشیده می‌شود که به نظر متنوع است و افکت‌های زیادی دارد. در طرف دیگر، بخش شخصی سازی جالب اتومبیل‌ها نیز نشان داده می‌شود و برخی از قابلیت‌ها در حین مسابقه به اجرا در می‌آید.

شرکت Codemasters پیش از انتشار بازی Onrush، یک نسخه بتا را در اختیار بازی‌بازان و طرفداران قرار داده بود و به وسیله همان نسخه توانست بسیاری از نقاط ضعف و باگ‌های بازی را برطرف کند. این شرکت مدتی پیش نیز یک تریلر جدید از بازی Onrush منتشر کرده بود که مودهای مختلف این عنوان را معرفی می‌کرد؛ مودها و حالت‌هایی که در هنگام عرضه در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته‌اند.

بازی Onrush یک عنوان ریسنیگ  است که به وسیله شرکت توانمند Codemasters ساخته شده است

نوشتن نظر

نام شما:
نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کالاهای مرتبط