NBA 2K19 - PlayStation 4

قیمت: 420,000تومان
قیمت بدون مالیات: 420,000تومان
تولید کننده: sony
مدل کالا: Region 2
موجودی: در انبار

                 NBA 2K19 - PlayStation 4

بازی NBA 2K19 عنوانی در سبک شبیه سازی بسکتبال است که با تمرکز برشبیه سازی ورزش بسکتبال و به ویژه مسابقات اتحادیه ملی بسکتبال، توسط استدیو Visual Concepts توسعه یافته و توسط 2K  Sportsمنتشر خواهد شد. سری NBA 2K در طول دو دهه گذشته، پیشرفت‌های قابل توجهی داشته‌اند و موفق شده‌اند تا تجربه‌ای به مراتب واقعی‌تر در شبیه سازی یک ورزش را برای مخاطبان به ارمغان بیاورند،‌ سری NBA 2K را شاید بتوان پرچم‌دار شبیه‌سازهای ورزشی در رشته بسکتبال دانست، این سری با وجود حضور رقیب قدرتمندی مثل NBA Live، هرساله موفق می‌شود تا به عنوان بهترین شبیه‌ساز ورزش بسکتبال قد علم کرده و با توجه دقیق به جزئیات فنی این ورزش زیبا،‌ پیشرفت‌های چشم‌گیری داشته باشد. و این روند و سیر دوس‌داشتنی که هرساله نسخه‌ای بهتر از سری را برایمان به ارمغان می‌آوذئ، باعث شده تا با معرفی شده هرنسخه از سری NBA 2K، هیجان زده شده و خودمان را برای تجربه فصل جدیدی از رقابت‌های NBA آماده کنیم. رقابت‌هایی که به بهترین نحو ممکن در سری بازی‌های NBA 2K به نمایش درآمده و لمس می‌شوند.
 
 
سری NBA 2K با رویکرد متفاوت و نگاهی کاملاً حرفه‌ای به مسابقات اتحادیه ملی بسکتبال (NBA)، نه تنها از رقیب دیرینه‌اش فاصله گرفته و جنبه متفاوتی از مسابقات بسکتبال را مورد نظر قرار داده است، بلکه با ایجاد بخش چند نفره Neighborhood سعی دارد تا با نزدیک‌تر کردن روابط انسانی، تجربه‌ای بسیار دقیق و حقیقی از زندگی در نقش یک ورزشکار حرفه‌ای در رشته بسکتبال را شبیه سازی کند و شما را در نق یک ستاره واقعی قرار دهد. چنین رویکردی در زمان توسعه یک بازی بدون شک، باعث می‌شود که عنوان منتشر شده، نه تنها شبیه سازی قابل قبول از ورزش مورد نظر باشد و از نگاه متخصصان عنوانی کامل تلقی شود، بلکه با پرداخت حرفه‌ای به جزئیات، می‌تواند مخاطبین کاملاً حرفه‌ای و حتی ورزشکاران حقیقی را به خود جلب کند. این موضوع در مواردی باعث شده که عناوین سری NBA 2K کمی سخت‌تر از بازی رقیب به نظر برسند. با این حال اما تکیه بیشتر بازی NBA 2K19 بر توانایی‌های فردی بازیبار و علم  و تجربه او نسبت به تاکتیک‌های ورزشی، باعث می‌شود که مخاطبین حرفه‌ای بسیار راضی باشند و مخاطبین تازه‌کار، علاوه بر لذت بردن از یک شبیه سازی بسکتبال، عناصر اصلی و تاثیرگذار این ورزش را به خوبی درک کرده و در کنار سرگرم شدن، با اصول اصلی این ورزش آشنا شوند. بدین ترتیب، NBA 2K علاوه بر جلب رضایت حرفه‌ای‌ها، می‌تواند کلاس درسی برای تازه‌کارهای رشته بسکتبال هم باشد.
 
استدیو Visual Concepts با استفاده از سیستم Takeover و همچنین استفاده از 7 تیپ کلی بازیکن، موفق شده تا در بازی NBA 2K19 بازیکنانی به مراتب منحصر به فرد‌، که هریک توانایی‌های شخصی خاصی را در میدان مسابقه به نمایش می‌گذارند، خلق کند. این سیستم به شما اجازه می‌دهد تا علاوه بر استفاده از توانایی‌های منحصر به فرد هر بازیکن در یک مسابقه، با فعال کردن سیستم Takeover برای مدتی کوتاه، دقت و توانایی‌های آنان را هم افزایش دهید. بیشتر شدن تعداد تیپ‌های کلی بازی‌کنان نسبت به نسخه‌ سال گذشته و همچنین استفاده از سیستم Takeover به صورت تیمی در بازی NBA 2K19 را می‌توان یکی از مهم‌ترین تغییرات سازندگان در این بازی به شمار آورد.
 
 
توسعه دهندگان بازی همچنین با بهبود هوش مصنوعی و استفاده از هوشی که در مقابل نوع بازی‌کردن شما واکنش نشان می‌دهد، سعی در ایجاد چالش‌های بیشتر در بازی و همچنین ایجاد تعادل در میان بازیبازها و هوش مصنوعی دارند. به این ترتیب رسیدن به پیروزی در نسخه جدید بازی، تلاش بیشتری را طلب می‌کند و حتی بیشتر از قبل به توانای‌هایی شما در استفاده درست از ویژگی‌های فردی بازیکنان و ویژگی‌های کلی تیم‌تان وابسته خواهد بود.

 

نوشتن نظر

نام شما:
نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کالاهای مرتبط