Judgement PS4

قیمت: 510,000تومان
قیمت بدون مالیات: 510,000تومان
تولید کننده: sony
مدل کالا: Region 2
موجودی: در انبار

                           Judgement PS4

 

بسیاری از طرفداران بازی‌های یاکوزا منتظر Judgment بودند . جالب است که بدانید بازی در همان شهری که یاکوزا رخ داده٬ روایت می‌شود. البته دو عنوان ذکر شده تفاوت‌های بسیاری با یکدیگر دارند. به تازگی تریلری از گیم پلی جاجمنت انتشار یافته است. با مشاهده‌ی تریلر می‌توانید به طور کلی با سبک و سیاق بازی آشنا شوید. 

شما در نقش تاکایوکی یاگامی بازی خواهید کرد. وی یک کارآگاه خصوصی و زبر دست مشغول به فعالیت در Kamurochoمی‌باشد. در طی روند گیم پلی مجبور به مخفی کاری٬ جمع آوری مدارک٬ بررسی صحنه‌های جرم و … کارهای متفاوت دیگر می‌باشید. در تریلر شاهد یکی از ماموریت‌های بازی هستیم. یاگامی ماموریتی برای پیدا کردن فردی به نام کایتو دارد. همان‌طور که ذکر کردم، در طول مراحل بازی ملزم به انجام کار‌های مختلفی هستید. کار‌هایی مانند باز کردن درهای قفل (که به صورت یک مینی گیم در بازی قرار داده شده) و یا استفاده از درون (Drone) برای جاسوسی کردن، تعویض لباس برای ورود به یک ساختمان و … موارد بسیار دیگری که در این مطلب نمی‌گنجد.

مبارزات یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های Judgment است. یاگامی با ضربات مشت و لگد دشمنان خود را نابود می‌سازد. سیستم مبارزه‌ی بازی هم بسیار جالب از آب درآمده و شما را یاد عناوین قدیمی یاکوزا خواهند انداخت. لازم به ذکر است که یاگامی از استایل‌های مختلفی برای مبارزه کردن استفاده می‌کند.

  • استایل مبارزه‌ی Tiger: مخصوص مبارزات تک به تک. ضربات متمرکز و بسیار قدرتمند.
  • استایل مبارزه‌ Crane: مناسب برای مقابله با تعداد زیادی دشمن. فنون یاگامی در این استایل می‌توانند همزمان به چند دشمن آسیب برسانند.

نوشتن نظر

نام شما:
نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: