PS4 Hunt: Showdown

قیمت: 0تومان
قیمت بدون مالیات: 0تومان
تولید کننده: sony
مدل کالا: Region 2
موجودی: موجود نمی باشد

Hunt: Showdown یک بازی آنلاین و چند نفره در قالب داستان تلاش برای نجات است . هیولاهای وحشی و هیولاهایی که در کابوس ها فقط می بینیم اکنون در تالاب های لوئیزیانا آزادانه برای خود پرسه می زنند . شما جزوی از شکارچی هایی هستید که قرار است این هیولاها را از دنیا پاک کنید و به شرارت آنها خاتمه دهید . هرچه بیشتر این هیولاها را بکشید و امتیاز بگیرید امکان خرید و ارتقای سلاح هایی قدرتمند را پیدا می کنید که کشتن این هیولاهای خونخوار را برای شما آسان تر می کند .

عدم موفقیت در شکار و کشته شدن در مراحل برای شما عواقبی در پی دارد و مجبور می شوید دوباره برای به دست آوردن سلاح های قدرتمند تلاش کنید و هر بار به یک مرحله عقب تر بر می گردید با اینحال چیزی که مهم است و چیزی که به دست می آورید حتی اگر بمیرید تجربه است و با کسب تجربه به نوعی قدرتمند تر می شوید و کشتن هیولاها برایتان آسانتر خواهد شد . گیم پلی بازی Hunt: Showdown رقابتی است و هرچه بیشتر خطر کنید ، جایزه بیشتر و بزرگتری می گیرید و البته تنش هم در بازی برای شما بیشتر می شود . بازی مبتنی بر مسابقه است و شما را در گروه هایی چند نفره به رقابت در زمین های باتلاقی رها می کنند و شما همیشه در خطر هستید و باید مراقب دشمنانتان هم باشید .

بازی Hunt: Showdown به اینگونه است که ابتیدا یک گروه 12 نفره در بازی رها می کند و می توانید تبدیل به گروه انفرادی یا 2 یا 3 نفره شوید و بعد از آن شروع به شکار هیولاهایی می کنید که جایزه ای بزرگ در پی دارند . این جا بازی تمام نمی شود و بعد از اینکه گروهی هیولا را کشت خودش تبدیل به شکار می شود که توسط گروه های دیگر تحت تعقیب قرار می گیرد و موقعیت شما در نقشه برای دشمنانتان به نمایش در خواهد آمد . اگر حواستان به پشتتان نباشد و لحظه ای غفلت کنید ممکن است با چاقویی از کسی کشته شوید و جایزه کشتن هیولا و جایزه کشتن شما را از آن خود کند . بازی Hunt: Showdown یک بازی پر تنش و پر از استرس و هیجان خواهد بود و اگر دوستدار این هستید که این احوالات را تجربه کنید این بازی مختص شماست . این بازی توسط خالقان سری Crysis طراحی و عرضه شده است .

نوشتن نظر

نام شما:
نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: