جديدترين کالاها

Hitman 2 - PlayStation 4

قیمت: 650,000تومان 580,000تومان
قیمت بدون مالیات: 580,000تومان
تولید کننده: sony
مدل کالا: Region 2
موجودی: در انبار

                          Hitman 2 - PlayStation 4

 

هدف بازی هیتمن همانند نسخه‌های قبلی ترور شخصیت‌های خاص در هر مرحله است که باید تلاش کنید به جز هدف مورد نظر خود فرد دیگری را در این مسیر به قتل نرسانید. علاوه بر این هر مرحله از بازی هیتمن یک دنیای تقریبا باز است که میتوانید به نقاط مختلف آن رفته و زمان بسیار زیادی را برای یافتن نکات ریز موجود در هر مرحله سپری کنید .

مسیر راه رفتن افراد مختلف، مکانیزم‌های مختلف موجود در مراحل، اطلاعات مخفی و گفتگوهای دیگر افراد بازی از جمله کارهایی هستند که در طول هر مرحله با آنها برخورد خواهید داشت.

 

گیم پلی بازی Hitman 2

گیم پلی کلی بازی بسیار شبیه نسخه قبلی بازی است و به جز تغییرات کوچک نوع بازی تغییر زیادی نکرده است و می‌توان گفت که هیتمن 2 بیشتر شبیه فصل دوم بازی هیتمن سال 2016 می‌باشد. یکی از تغییرات اضافه شده نحوه کاربرد آینه در مراحل بازی است به طوری که اگر از پشت سر فردی که رو به روی یک آینه ایستاده است به او نزدیک شوید به شما شک خواهد کرد.

 

روش‌های انجام یک مرحله در بازی هیتمن بسیار زیاد است به طوری که پس از تکرار یک مرحله برای دهمین بار، می‌توانید روش جدیدی را برای طی کردن یک مرحله پیدا کنید. همچنین پس از تمام کردن هر مرحله با توجه به نحوه عملکرد تان به شما امتیازی داده می‌شود که با استفاده از این امتیاز می‌توانید در زمان شروع دوباره مرحله از آیتم و سلاح‌های جدیدی استفاده کنید. با اینکه روش اصلی تمام کردن هر مرحله مخفی کاری می‌باشد امکان استفاده از اسلحه و درگیری‌های زیاد نیز وجود دارد و تمامی مراحل بازی را می‌توانید با اسلحه اسنایپر نیز انجام دهید.

 

نوشتن نظر

نام شما:
نظر شما:
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد            خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:کالاهای مرتبط