اشاره کارگردان بازی Devil May Cry 5 به بازی جدید

اشاره کارگردان بازی Devil May Cry 5 به بازی جدید

هیدیاکی ایتسونو (Hideaki Itsuno ) به عنوان یک نابغه در صنعت بازی‌های ویدئویی شناخته می‌شود. او را خالق بازی‌های Devil May Cry 3, 4 و در نهایت نسخه پنجم می‌دانند. همچنین وی بازی دیگری در کارنامه خود ثبت کرده و آن عنوان کلاسیک Dragon’s Dogma است.

اما به نظر می‌رسد این نابغه صنعت گیم، با انتشار بازی Devil May Cry 5، روی پروژه دیگری هم مشغول به کار بوده، که در آینده نزدیک معرفی خواهد شد. او به تازگی در توییتر پست مرموزی منتشر کرده که احتمالا به بازی آینده آن مربوط می‌شود.

او در پست جدید خود نوشته است که با توسعه دهندگان بازی Devil May Cry 5 و یک پروژه جدید جشنی گرفتند. منظور او از پروژه جدید مشخص نیست، شاید بسته الحاقی بازی Devil May Cry 5 تحت توسعه قرار دارد و تیم جدید توسعه آن را انجام می‌دهد. شاید روی بازی Dragon’s Dogma 2 مشغول کار است و شاید هم یک بازی دیگر اما دقیقا مشخص نشده که با چه بازی جدیدی رو به رو هستیم

 

این بازی هر چه که هست به احتمال زیاد همانند بازی Devil May Cry 5 موجب لذت طرفداران خواهد شد. همانطور که گفته شد، جزئیات دقیقی در کار نیست تا به آن اشاره شود و تنها باید در انتظار کسب اطلاعات کافی منتظر ماند.


کالاهای مربوط به این مقاله:
0 نظر دادن به "اشاره کارگردان بازی Devil May Cry 5 به بازی جدید"

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: